ART / Lithographs / Silkscreen 13484062
nr 1348 4062
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Anette Englund (b. 1954), Sweden. Komposition med figurer i stadsmiljö. Signed, numbered 181/250. Subject: 54x39, 5 cm,
SILKSCREEN, Komposition med figurer i stadsmiljö. Signerad, numrerad 181/250. Motivet: 54x39,5 cm
Anette Englund, Swedish painter born 1954.
SEK 100
Monday September 21 2020
at 20:43:54
15/9 09:05:05